Basında Biz

GERİ
Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy, United Vars’ın Yönlendirme Komitesi’nde
09.07.2018 Kaynak: Mynet

Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy, 90 ülkede 8 bini aşkın müşteriye hizmet veren United VARs Yönlendirme Komitesi’nde görev yapacak.Yüzde yüz Türk sermayeli SAP çözüm ortağı Detaysoft, ‘Global Partner’ı olduğu United VARs’ın Yönlendirme Komitesi’ne girdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre 90 ülkeden 50 üyesi ve 10 binden fazla danışmanıyla 8 bin müşteriye hizmet veren uluslararası SAP çözüm ortakları topluluğu United VARs, üyelerine uluslararası ölçekte proje yürütme yetkinliği kazandırıyor. 

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy, United VARs’ın Yönlendirme Komitesi’nde
09.07.2018 Kaynak: İHA

Yüzde yüz Türk sermayeli SAP çözüm ortağı Detaysoft, ‘Global Partner’ı olduğu United VARs’ın Yönlendirme Komitesi’ne girdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre 90 ülkeden 50 üyesi ve 10 binden fazla danışmanıyla 8 bin müşteriye hizmet veren uluslararası SAP çözüm ortakları topluluğu United VARs, üyelerine uluslararası ölçekte proje yürütme yetkinliği kazandırıyor.

detaylı bilgi basında biz
Dünyanın En Büyük Havalimanının ERP Projesini Türk Teknoloji Firması Üstlendi
20.06.2017 Kaynak: Airlinehaber

Kendi Ar-Ge Merkezi ve geliştirdiği çözümlerin yanı sıra tamamladığı projelerle Türkiye’nin yüzde yüz Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı olan Detaysoft, İstanbul Yeni Havalimanı ERP projesine 2017 Mayıs ayında başladı. Geniş bir kapsama sahip olan projenin 2018 yılında aktif hale gelmesi planlanıyor.

detaylı bilgi basında biz
3. Havalimanı ERP Projesini Türk Firma Üstlendi
20.06.2017 Kaynak: Computerworld

Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı Detaysoft, tamamlandığında dünyanın tek çatı altında sıfırdan yapılan en büyük havalimanı olacak İstanbul Yeni Havalimanı’nın ERP projesini hayata geçirecek. Proje, Türkiye tarihindeki en büyük ERP projesi olacak.

detaylı bilgi basında biz
Türkiye Pazarının İhtiyaçlarını Gözetiyor
10.02.2017 Kaynak: Sanayi Gazetesi

Ar-Ge kültürünü, “bu iş için heyecan duymak” olarak nitelendiren Detaysoft Ar-Ge Merkezi Ürün Yöneticisi Onur Pekerten, Detaysoft’un beyninin Ar-Ge merkezi olduğunu ifade etti. Pekerten; “ Dinamik kadromuz ve yenilikçi yapımızla ilerliyoruz” dedi.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft Hız Kesmiyor
04.01.2017 Kaynak: UniBusiness

1999 yılında yazılım danışmanlığı alanında faaliyetlerine başlayan Detaysoft 3 kişilik bir ekip olarak kuruldu. Özellikle SAP alanında tamamladığı başarılı projeler ve yaptığı yatırımlar neticesinde 17 yıllık süreç sonucunda yüzde 100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı olmayı başardı...

detaylı bilgi basında biz
Assan Hanil, İş Süreçlerinde Sap S/4 Hana Platformuna Geçti
07.12.2016 Kaynak: IT network

Assan Hanil, kurumsal dönüşüm yolculuğunda önemli kilometre taşlarından olan Doruk Projesi’ni düzenlediği bir toplantı ile tanıttı. Assan Hanil, bu proje ile uçtan uca yeniden tasarladığı iş süreçlerini SAP S/4 Hana platformunda uygulayan ilk Türk otomotiv firması oldu. 

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’a Avrupa Bulut Ödülleri’nden Çifte Ödül
01.12.2016 Kaynak: IT network

Türkiye'nin yanı sıra Amerika ve Almanya'da da yoğun ilgiyle karşılaşan Detaysoft'un yeni çözümü GalePress Avrupa Bulut Ödülleri'nde ilki farklı kategoride ödül sahibi oldu. 

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’a Avrupa Bulut Ödülleri’nden Çifte Ödül
02.12.2016 Kaynak: Computerworld

Detaysoft’un yeni çözümü GalePress, Avrupa Bulut Ödülleri’nde iki farklı kategoride ödül sahibi oldu. Kendi Ar-Ge Merkezi ve geliştirdiği çözümlerin yanı sıra tamamladığı projelerle Türkiye’nin en büyük SAP...

detaylı bilgi basında biz
Gale Press EuroCloud 2016’da iki ödül kazandı
26.11.2016 Kaynak: Bilgi Çağı

Gale Press EuroCloud Türkiye 2016’da En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Methodları kategorisinde ikinci ve Sektörel Çözümler Alanında En İyi Bulut Bilişim Hizmeti kategorisnde ise üçüncü olarak iki ödül birden kazanmış oldu.

detaylı bilgi basında biz
Büyük Hun İmparatorluğunun Tarihi Mobil Uygulamaya Dönüştü
02.11.2016 Kaynak: Başak Gazetesi

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi olan Deniz Bahadır Aydın’ın üniversite bitirme projesi olarak hazırladığı Büyük Hun İmparatorluğunun tarihini anlatan Zamanda Yolculuk projesi mobil uygulama üzerinden...

detaylı bilgi basında biz
Uğur Soğutma'da Plaket Gecesi
28.10.2016 Kaynak: haber3.com

Ticari Soğutucular pazarında 10 yıl içinde dünya markaları arasında yer almayı hedefleyen Uğur Soğutma A.Ş. anahtar kullanıcılara başarı belgesi ve plaketi verdi.

detaylı bilgi basında biz
Tuzla ve Kağıthane Belediyeleri Basılı İçeriklerini Mobile Taşıdı
24.10.2016 Kaynak:haberler.com

Belediyeciliğin her alanında üstün hizmet anlayışını benimsemiş olan Tuzla ve Kağıthane Belediyeleri iletişim alanında da öncü belediyeler arasında yer almaya devam ediyorlar.

detaylı bilgi basında biz
En etkin 50 CFO' ödülleriyle buluştu
18.02.2016 Kaynak: Fortune Türkiye

Türkiye’nin “En Etkin 50 CFO’su” Ödülleri CFO Summit 2016’da özel bir tören ile takdim edildi. Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin finans departmanlarını yöneten CFO’lar, Data Expert ve Fortune Türkiye işbirliği...

detaylı bilgi basında biz
Ticaret Kayıt Altına Alınıyor, Şeffaflık Sağlanıyor
30.05.2016 Kaynak: BTHaber

E-defter, e-fatura ve e-arşiv çözümlerini şirketleri birçok maliyetten kurtaran çözümler olarak düşünebiliriz. Bu uygulamalar mevcut kağıt defter basan şirketleri...

detaylı bilgi basında biz
e-Dönüşüm Yatırım Talepleri Artmaya Başladı
05.03.2016 Kaynak: BTHaber

Son dönemde kurumsal dönüşüm yatırımları ciddi bir talep görmeye başladı. Her ölçekten birçok örneğini gördüğümüz şirketlerin ortak hedefleri rekabet, sürdürülebilirlik, karlılık ve büyüme. Dönüşüm projelerinin artık...

detaylı bilgi basında biz
2016 yılında SAP’nin bulut alanındaki ve yeni teknolojilerindeki liderliğimizi devam ettirmeyi hedefliyoruz.
01.03.2016 Kaynak: IT network

2015 değerlendirmeleri ve 2016 beklentileri dosyamız kapsamında bir araya geldiğimiz Detaysoft Genel Müdürü Evrim Akpınar, her şeye rağmen 2015 yılını hedeflerinin üzerinde kapattıklarını ve önemli projelere imza...

detaylı bilgi basında biz
İş Analitiğinden Yeterince Faydalanmayan Şirketler Bakış Açısını Değiştirmeli
27.02.2016 Kaynak:BTHaber

İş analitiği şirketlerin geleceğinde büyük rol oynarken teknolojiye uzak kalan bazı şirketler, kültürleri dolayısıyla bu avantajı değerlendirmiyorlar. Bu tip şirketleri kültürlerinde ve bakış açılarında değişiklik yapmaya...

detaylı bilgi basında biz
KOBİ'ler Kurumsal Kaynak Planlama Pazarına Yönelecek
14.12.2015 Kaynak:BTHaber

Detaysoft olarak 2016 yılında e-dönüşüm pazarında büyük bir gelişim olacağını öngörüyoruz. Akaryakıt ve madeni yağ lisansına sahip şirketler ile faaliyet konusuna bakılmaksızın 2014 yıl sonu cirosu 10 milyon TL...

detaylı bilgi basında biz
Şirketler E-Dönüşüm ile Tasarruf Ediyor
07.12.2015 Kaynak: BTHaber

E-dönüşüm çözümleri şirketleri birçok maliyetten kurtaran  bir uygulama olarak düşünebiliriz. Mevcut kağıt defter basan şirketlerin noter maliyeti, saklama(depolama) maliyeti, taşıma maliyetlerini yok ediyor...

detaylı bilgi basında biz
Deneyimli kadromuzla rakiplerimizden farklılaşıyoruz
27.11.2015 Kaynak: tele.com.tr

Detaysoft olarak SAP’nin tüm BusinessObjects ürün ai­lesinin tüm kollarında hizmet veriyoruz. SAP iş zekası ürünlerinden olan sürükle bırak mantığında kolayca çalışan Web Intelligence ürünü ve son kullanıcıların çok kolay kullanabildiği ve görsel açıdan çok zengin Lumira ürün ailesi sunduğumuz SAP BusinessObjects ürünle­rindendir. 

detaylı bilgi basında biz
Uzmanlık, Birleşerek Büyük Bir Güç Yarattı
09.11.2015 Kaynak: BTHaber

Detaysoft Genel Müdürü Alkin Aksoy'un BTHaber'de Yayınlanan Röportajı

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft dünya şirketi oldu
27.09.2015 Kaynak: Ajans BT

Müşterilerine danışmanlık hizmetini partner şirketleri aracılığı ile veren SAP, Global Partner’lerine bir yenisini ekledi. Detaysoft’un da aralarında bulunduğu 34 SAP çözüm ortağının kurduğu birlik olan United VARs, SAP ile yaptığı anlaşma sonucunda “Global Partner”lik seviyesine yükseldi.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft dünya şirketi oldu
08.09.2015 Kaynak: Star

SAP’nin Türkiye’deki Gold Partneri Detaysoft, üyesi olduğu United VARs’ın SAP ile yaptığı anlaşma sonucunda ‘Global Partner’lık seviyesine yükseldi.

detaylı bilgi basında biz
İş hayatına bilgisayar oyunuyla başlıyorlar
16.08.2015 Kaynak: Sabah Gazetesi

İş yaşamında kendi kuralları ile çalışmak isteyen Y kuşağı sonunda şirketlere istediklerini kabul ettirdi. Detaysoft'un Türkiye'deki şirketlere kurduğu SuccessFactors, bilgisayar oyunları ile büyüyen Y kuşağının, işe adaptasyonuna ilginç bir yaklaşım getiriyor. 

detaylı bilgi basında biz
Oyunun kuralını Y kuşağı belirledi
21.07.2015 Kaynak: MarketingTurkiye

İş yaşamının belirlediği kurallarla değil, kendi kuralları ile çalışmak isteyen Y kuşağı sonunda şirketlere kendi kurallarını yazdırdı. Detaysoft, Avrupa’nın en büyük iş uygulamaları şirketi olan SAP’nin insan kaynakları yazılımı SuccessFactors’u, Y kuşağına özel olarak projelendirdi.

detaylı bilgi basında biz
Oyun oynayarak işe alışıyorlar
10.07.2015 Kaynak: Hürriyet İK
Yeni bir işe başlayanlar için şirkete uyum süreci zordur. Tamamen yeni bir iş ortamında, kiminle tanışacaklarını, hangi evrağı nereye götürmeleri gerektiğini bulmakta zorlanırlar. SuccessFackors İK sistemi bu işlemleri bir oyuna çeviriyor.
detaylı bilgi basında biz
Yönetimin tam desteği ve motivasyonu önemli
06.07.2015 Kaynak: BT Haber

Eğer bir şirketin sorunsuz çalışan ve güvenilir bir kurumsal kaynak planlama altyapısı varsa, üretim optimizasyonu sonlu kapasite çözümler, sahadan veri toplama çözümleri, insan kaynakları çözümleri, satın alma tedarikçi platformları çözümleri 2014-2015 yıllarında daha öne çıkan, popüler çözümler diyebiliriz.

detaylı bilgi basında biz
E-çözümler şirketleri yeniden yaratıyor
29.06.2015 Kaynak: BT Haber

E-dönüşüm uygulamaları öncelikle şirketleri ciddi maliyetten kurtaran bir uygulama. Mevcut kağıt defter basan şirketlerin noter maliyeti, saklama(depolama) maliyeti, taşıma maliyetlerini yok ediyor.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’tan yeni inovasyon platformu S/4HANA’ya yatırım
16.02.2015 Kaynak: Milliyet

SAP çözüm ortağı Detaysoft, IT trendlerini ve teknolojilerini tek platformda toplayan S/4HANA alanında en yetkin çözüm ortağı olmayı hedefliyor

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’tan yeni inovasyon platformu S/4HANA’ya yatırım
16.02.2015 Kaynak: Teknoport

Detaysoft, SAP’nin geçtiğimiz hafta New York’ta büyük bir etkinlikle duyurduğu 4.nesil iş uygulamalarının Türkiye’deki en yetkin iş ortağı olma

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft, AR-GE Merkezi Belgesi Almaya Hak Kazandı
20.01.2015 Kaynak: IT network

SAP çözüm ortağı Detaysoft, IT trendlerini ve teknolojilerini tek platformda toplayan S/4HANA alanında en yetkin çözüm ortağı olmayı hedefliyor

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’a AR-GE Merkezi Belgesi
20.01.2015 Kaynak: Sözcü

Detaysoft, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi Belgesi'ni almaya hak kazandı.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft AR-GE Merkezi Belgesi almaya hak kazandı
9.01.2015 Kaynak: Milliyet

AR-GE’ye 12 milyon dolarlık yatırım yapma kararı alan ve Anadolu’da başlayan ürün geliştirme sürecini İstanbul’a taşıyan Detaysoft, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi Belgesi'ni almaya hak kazandı.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft, bütçe paketi hazırladı
14.06.2014 Kaynak: Anayurt

İSTANBUL - SAP danışmanlığı alanında Türkiye’nin en büyük iş ortaklarından biri olan SAP’nin Gold Partner’ı Detaysoft, para harcanırken kazanılır fikrinden hareket ederek şirketlere özel bütçe paketi hazırladı.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft, Para Harcanırken Kazanılır Dedi Şirketlere Özel Bütçe Paketi Hazırladı
3.06.2014 Kaynak: Milliyet

SAP DANISMANLIGI ALANINDA TURKIYE’NIN EN BUYUK IS ORTAKLARINDAN BIRI OLAN SAP’NIN GOLD PARTNER’I DETAYSOFT, PARA HARCANIRKEN KAZANILIR FIKRINDEN HAREKET EDEREK SIRKETLERE OZEL BUTCE PAKETI HAZIRLADI.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft şirketlere özel bütçe paketi hazırladı
13.06.2014 Kaynak: PSM

Detaysoft, para harcanırken kazanılır dedi şirketlere özel bütçe paketi hazırladı

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’tan Şirketlere Özel Bütçe Paketleri
13.06.2014 Kaynak: IT Advisor

AP’nin Gold Partner’ı Detaysoft, para harcanırken kazanılır fikrinden hareket ederek şirketlere özel bütçe paketi hazırladı. SAP tarafından sertifikalandırılmış bu ürün ile şirketler bütçelerinin durumunu, nereye gittiğini ve çevresel etmenler aylık olarak değiştikçe hedeflerini revize edip etmeyeceklerini görebilecekler.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft'tan iki yeni çözüm paketi
10.04.2014 Kaynak: Hürses

SAP danışmanlığı alanında Türkiye'nin en büyük iş ortaklarından biri olan SAP'nin Gold Partnerı Detaysoft yılda 4 milyon TL'lik yatırım yaptığı AR-GE merkezinde iki yeni çözüm paketi geliştirdi. Geçtiğimiz günlerde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşen ve Detaysoft'un Altın Sponsor ve mobil uygulama sponsoru olduğu SAP Innovation Forum'da tanıtılan çözüm paketleri mevcut programlara göre müşterilere daha kolay, daha hızlı ve düşük maliyetli çözümler sunuyor.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft'tan AR-GE'ye 12 Milyon Dolarlık Yatırım
02.01.2014 Kaynak: SonDakika

SAP danışmanlığı alanında Türkiye'nin en büyük iş ortaklarından biri olan SAP'nin Gold Partner'ı Detaysoft, AR-GE'ye 12 milyon dolarlık yatırım yapma kararı aldı.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft Yönetim Kurulu Üyesi Alkin Aksoy: Önümüzdeki on yıl içinde Ar-Ge’ye yatırım artacak
02.01.2014 Kaynak: Euronewsport

‘Detaysoft ‘tan Ar-Ge’ye 12 milyon dolarlık yatırım’ başlıklı haberler, bizleri ülkemizde bilişim alanında Ar-Ge yatırımı yapılıyor olduğu gerçeği ile karşı karşıya bıraktı. Alışık olmadığımız bir durumu daha iyi anlayabilmek ve anlatabilmek için sorularımızı Detaysoft Yönetim Kurulu Üyesi Alkin Aksoy’a yönelttik.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’a Oracle’dan yönetici transferi
28.11.2013 Kaynak: CIO

SAP’nin Gold Partner’ı Detaysoft, Oracle’dan yönetici transfer etti.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft, Uluslararası SAP Pazarlama Uygulamaları alanında ‘En İyi İş Ortağı’ seçildi
06.02.2013 Kaynak: IT network

SAP’nin, EMEA(Avrupa, Orta Doğu, Afrika) ülkeleri arasında en iyi performans gösteren iş ortaklarına verdiği ‘‘2013 SAP EMEA Bölgesi İş Ortakları Mükemmeliyet Ödülleri’’nde (SAP EMEA Regional Partner Excellence Award 2013) Pazarlama alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları sebebiyle En İyi Partner Ödülü’ne SAP Türkiye’nin uzun soluklu iş ortağı Detaysoft layık görüldü.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft’a SAP’den uluslararası ödül
05.02.2013 Kaynak: BThaber

SAP’nin, EMEA(Avrupa, Orta Doğu, Afrika) ülkeleri arasında en iyi performans gösteren iş ortaklarına verdiği ‘‘2013 SAP EMEA Bölgesi İş Ortakları Mükemmeliyet Ödülleri’’nde (SAP EMEA Regional Partner Excellence Award 2013) Pazarlama alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları sebebiyle En İyi Partner Ödülü’ne SAP Türkiye’nin uzun soluklu iş ortağı Detaysoft layık görüldü.

detaylı bilgi basında biz
Detaysoft SuccessFactors’un Türkiye Partneri Oldu
10.12.2012 Kaynak: Keyofchange

SuccessFactors’un SAP bünyesine katılmasının ardından, Detaysoft, SAP’nin Türkiye operasyonundaki ilk yerel çözüm ortağı oldu.

detaylı bilgi basında biz
Gündemde uzun vadeli hedefler var
22.08.2010 Kaynak: BT Haber

Onbir yıldır yazılım alanında SAP iş ortağı olarak hizmet veren deneyimli danışmanlık şirketlerinden Detaysoft, önümüzdeki dönemde SAP iş ortaklığının yanı sıra yaygın yazılımlarla ilgili olarak kendi özkaynakları ile de çözüm sunmayı hedefliyor.

detaylı bilgi basında biz