Hakkımızda

GERİ
Hakkımızda

Türkiye’nin yüzde yüz Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağı olan Detaysoft, kurulduğu 1999 yılından bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile müşterilerinin iş süreçlerini uluslararası standartlara taşıyor, dijitalleşme ile dönüşüm sürecindeki kurumlara çözümler sağlıyor.

Kendi Ar-Ge Merkezi’nde geliştirdiği çözümlerin yanı sıra, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tüm SAP modüllerindeki uzman danışmanları ile uçtan uca SAP çözümleri sunan Detaysoft, tamamladığı projelerle tüm sektörlerde dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, kurumların iş verimliliğini artıran projeler yürütüyor. Turquality destek programı kapsamında, bilişim alanında danışman firmalar arasında olan Detaysoft, İstanbul genel müdürlük ve Sivas ofislerinde yaklaşık 350 çalışanı ile  sektörünün öncüsü 250’den fazla aktif müşteriye hizmet veriyor. 

SAP’nin en üst seviye Platin/Global  iş ortağı olan Detaysoft, S/4HANA, SuccessFactors, Hybris ve HCP gibi yenilikçi SAP teknolojilerinin Türkiye’deki öncüsü olarak, iş birimleri ile beraber kurumlardaki ilkleri gerçekleştiriyor. Sürekli yatırım yaparak gelişen teknolojileri müşteri ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak konumlayan Detaysoft, büyük veriyi anlamlandıran çalışmaları ile kurumlara rekabet avantajı sağlıyor.

SAP alanındaki çözümlerini, “Analitik, Bulut, Mobil, İş, Veri Tabanı ve Teknoloji” ana başlıklarında sunan Detaysoft, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sahip olduğu iş ortaklıklarının sayısını günden güne artırıyor. 1000’den fazla projeyi başarıyla tamamlayan  Detaysoft,  pazarlama alanında uluslararası SAP iş Ortakları mükemmelliyet ödülüne sahip. Detaysoft, son yıllarda peş peşe aldığı “Türkiye’nin En Çok Bulut Tabanlı SAP Projesi Tamamlayan İş Ortağı” ünvanını korumaya devam ediyor. Detaysoft’un son dönemde almaya hak kazandığı ödüller arasında SAP Yılın Analitik Projesi, Avrupa Bulut Ödülleri En İyi Sektörel Çözümler ve En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Methodları ödülleri de yer alıyor.

Detaysoft danışmanlığında gerçekleştirilen “Üstünberk Holding ERP Dönüşüm Projesi”  Türkiye birinciliğini kazanmasının yanı sıra, 2015 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarından yüzlerce önemli projenin katıldığı SAP EMEA Quality Awards platformunda  Bronz Ödülü almaya hak kazandı.Son dönemde tamamlanan Akçansa, Kibar Holding ve Erdemir'deki projeleri ile SAP Quality Awards ödüllerini alan Detaysoft, İndex, Aselsan ve Garanti Bankası projeleri ile de Yılın Projesi ödüllerini kazandı.

AR-GE merkezinde Tübitak tarafından desteklenen yenilikçi çözümler geliştiren Detaysoft, dijital yayıncılık platformu olan GalePress, sosyal iletişim platformu olan B-Net, e-dönüşüm kapsamında e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-hesap özeti, e-mutabakat gibi uygulamaları, analitik  alanında ise B-Pack, C-Pack, QuIK Pack, ve Market Intelligence çözümlerini Türkiye pazarına sunuyor.

Detaysoft verdiği hizmetlerin kalitesi, global hizmet verebilme kapasitesi, ürün portföyü, teknolojik gelişmelerdeki öncülüğü  gibi kriterlerle üye kabul eden, 80 ülkede 40 üyesi bulunan Global United VARs’ın, Türkiye’deki  tek üyesi olarak dünyada çapında da başarılı işbirliklerine imza atıyor. Yurtiçinde ve yurtdışında kazandığı kalite ve inovasyon ödülleriyle sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.