SAP Uygulama Danışmanlığı Hizmetleri

GERİ
sap uygulama danışmanlığı

Detaysoft, 16 yıldır SAP teknolojilerine yaptığı yatırımla Türkiye’nin en büyük üç SAP çözüm ortağından birisi konumuna gelmekle birlikte şirket bünyesinde 250’den fazla SAP danışmanı bulunmaktadır. Şirket, SAP alanındaki teknolojik gelişmelere sürekli yatırım yapmakta ve uluslararası seviyede SAP uygulama danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Şirketin kendi geliştirdiği SAP tabanlı hazır çözümler ve SAP iş uygulamaları alanında sunduğu danışmanlık hizmeti ile müşterilerinin süreçlerine değer katmaktadır. Sürekli inovasyon ve sertifikasyon vizyonu ile Detaysoft çalışanları sürekli kendilerini geliştirerek hizmet kalitelerini artırmaktadır.

Detaysoft kurumsal kaynak planlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi , Veritabanı, Veri Ambarı, SAP HANA, S/4HANA, Mobil çözümler, İş Zekası, Kurumsal Performans Yönetimi, predictive analitik ve bulut tabanlı SAP çözümleri konularında uygulama danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.sap uygulama danışmanlığı

Kuruluşundan bu yana 600’den fazla SAP projesi tamamlayan Detaysoft enerji, finans, üretim, eğitim, bilişim, lojistik, ilaç, ulaşım, telekomünikasyon, tekstil, otomotiv, perakende ve basın gibi 20’den fazla sektörden küçük, orta ve büyük ölçekli şirkete bu alanda hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, proje yönetim becerisi ve yarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sunduğu çözümler sayesinde de şu anda Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek SAP çözüm ortağı konumundadır.

Teknoloji danışmanları SAP dünyasındaki ürünlerin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda doğru konumlandırılması, bu ürünlerin kurulması, yönetilmesi, yeni versiyonlara yükseltilmesi ve diğer yazılımlarla entegrasyonunu sağlar. Bu kapsamda ürünlerin kullandığı veri tabanlarının yönetimi, uygulamaların performans, güvenlik ve yönetimi gibi son derece kritik ihtiyaçları çözerler.