Detaysoft e-fatura çözümü gelirler idaresinin standartlarına göre faturalaşma işlemlerinden çok daha fazlasını yapıyor. Sadece faturalarınızı göndermek ya da almanın yanında SAP platformunuz ile entegre çalışan süreçler üzerinde fatura bilgilerinizi tek bir platform tarafından yönetmenize olanak verir. Bu süreçleri yönetirken sistem kullanıcıların seçimlerine göre hareket ederek kullanıcılara geri bildirimler sunar ve sürecin doğru işlemesi için gerekli aksiyonları alır.

E-Fatura
e-fatura

Ana Veri Yönetimi

e-fatura

Akıllı Süreçler

e-fatura

Onay Yönetimi

e-fatura

Veri Tutarlılığı

e-fatura

e-fatura

Detaysoft E-fatura bakımı kolay ve kullanıcı adaptasyonu sağlayan bir platformdur. SAP dünyasından ayrı bir dünya sunmayan e-fatura platformu, tüm süreçlerini SAP ERP üzerinde merkezi bir yapı üzerinde tasarlayarak kullanıcıların ürün kullanım adaptasyonunu üst seviyelere çekmektedir. Canlı süreçlerdeki değişiklikleri kolay absorbe eden yapısı ile destek tarafındaki maliyetleri düşürerek ihtiyaçlara çok kısa sürede cevap verebilmektedir.

Detaysoft Proje Yönetimi ile Eksiksiz Süreçler…
E-fatura gibi risk – fırsat oranı yüksek olan projeler için geliştirilebilir ürün paketi olmasının yanında doğru bir proje yönetimi ile yola çıkmak son derece önemlidir. Detaysoft, uçtan uca bir proje yönetim metodolojisi ile beklentileri hayata geçirmektedir.

Neden Detaysoft E-Fatura?
e-fatura

e-fatura

Detaysoft SAP ERP ile full entegre çalışan bir çözüm

e-fatura

Müşteri veya şirket bazında otomatik gönderim

e-fatura

Mevcut network bazlı arşivleme sistemlerine entegre

e-fatura

- Detaysoft SAP ERP ile full entegre çalışan bir çözüm sunarken logo AS-400 ve Netsis gibi SAP harici sistemlerle de sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.
- Kullanıcıların faturalaşma işlemlerini hem SAP içinde hem de portal bazlı takip edebilmeleri için basit ve fonksiyonel arayüzler sunmaktadır.
- SAP ERP içinde konumlandırılan standart E-fatura kurguları sayesinde, süreç iyileştirmelerinin daha kolay yapılabilmesini sağlamaktadır.
- Ana veri yönetimini web servislerle periyodik olarak otomatize ederek e-fatura kapsamına giren şirketleri çekebilmektedir.
- E-faturaların müşteri veya şirket bazında otomatik gönderimini sağlamaktadır.
- Email notifikasyonları ile kullanıcı, grup veya rol bazında bilgilendirme yapabilmektedir.
- ERP sisteminden işlenen ve arşivlenen faturalara sunduğu portalden erişim ve bu faturaları matbu şeklinde görüntüleme imkanı vermektedir.
- Kesilen faturaların e-fatura kapsamında olup olmayacağını ana veri entegrasyonu ile sağlayarak hatasız fatura gönderimi yapmaktadır.
- E-fatura süreci ile ilgili tüm statüler loglanıp raporlarla gösterilmektedir.
- E-fatura sürecine ilişkin tüm veri konfigürasyonları yetki bazlı SAP ERP içindeki arayüzlerden gerçekleştirilebilmektedir.- Detaysoft E-fatura çözümü ayrı bir arşivleme çözümü gerektirmemektedir. Şirketlerin mevcut network bazlı arşivleme sistemlerine entegre olabilmektedir.

- Yüksek kapasiteli faturalaşma işlemlerinde kullanılan HSM cihazlarıyla full entegre çalışabilmektedir.