SuccessFactors

GERİ
successFactors

İnsan kaynakları verimliliğini mevcut iş gücünü sisteme dahil ederek yürütmek, şirket stratejilerini iş gücünün stratejileriyle bağdaştırarak istenen organizasyonel sonuçlara ulaşmak anlamına gelmektedir.
Bu bütünleşik sistem, tüm süreçleri bir araya getiren ve birlikte yürütülmesini sağlayan yeni nesil bir İK sistemini hedeflemektedir. Yeni nesil İK sistemi; kullanıcılara mobilden de ulaşılabilen sosyal bir ortam yaratırken, bunu bulut platform üzerinden yönetir. Donanıma gerek duymaz, karışık ve uygulaması zor platformlar gerektirmez. Hızlı ve gerçek iş sonuçlarına kolayca ulaşmanızı sağlar.

 

SuccessFactors Süreç Yönetim(BizX) Paketi Ne Sağlar?

SuccessFactors Süreç Yönetim(BizX) Paketi İK yazılım çözümü; gerçek iş sonuçlarını organizasyonel uyumunun sağlanması ile üretir, çalışan performansını en üst seviyeye çıkarır ve rekabetçi avantajla birlikte yüksek işgücü verimliliği anlayışı inşa eder. Aynı anda, yüzlerce ve hatta binlerce çalışanın aynı sayfada görüntülenmesi ve mümkün olan en iyi iş sonuçları oluşturmak için kuvvetli bir senkronizasyon sağlar.

Sürdürülebilir Rekabet Avantajları

BizX Paket çözümünü benzersiz yapan şey sürdürülebilir bir rekabet avantajı sunma yeteneğidir. Sağlam işgücü analizi ve planlaması ile yetenek ve iş verilerini bir araya getirir. Yeni nesil İK çözümü yöneticinin fikir ve karar alma sürecini geliştirir, kuruluşlara insan sermayeleri ile birlikte strateji ve iş ihtiyaçlarını sıralamaları için izin verir. SuccessFactors BizX Paketi en büyükten en küçüğe tüm kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamaya uygun çözümler sunar. Orta ve küçük ölçekli işletmeler için sunulan bulut tabanlı, uygun fiyatlı, uygulaması kolay çözümler aynı zamanda organizasyonunuzla birlikte büyümeye elverişlidir.

 

SuccessFactors Çözümü şu modülleri içerir:

- Çalışan Merkezi
- Performans ve Hedefler
- Ücret Yönetimi
- Analizler ve Raporlama
- Yedekleme ve Gelişim
- İşe Alım
- Öğrenme
- İş Gücü Planlama
- Mobil
- Jam

successFactors
successFactors