SAP HANA

GERİ
sap hana
sap hana

SAP HANA teknolojisi in-memory computing (bellek içi bilişim) teknolojisi ile çalışarak işinizi gerçek zamanlı olarak devam ettirmenizi sağlar. Bu teknolojinin yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve esneklik kabiliyetleri sunması sayesinde analitik, büyük veri ve veri işleme süreçlerinizi önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz.

Kısaca açıklamak gerekirse SAP HANA teknolojisi, tüm veritabanını bellekte tutarak okuma/yazma hızını çok yüksek seviyede hızlandırmaktadır. Bu teknolojinin donanım ve yazılımı bütünleşik olarak çalıştırarak veriyi normal bir hard diskten binlerce kat daha hızlı çalıştırmaktadır. SAP, bu teknolojinin çalışması için her donanımı değil belirli marka ve modelleri sertifikalandırmıştır.

sap hana

SAP HANA platformu dağıtılmış bellek içi veri platformunu ifade eder (distributed in-memory data platform). Şirketler bu teknolojiyi kullanarak gerçek zamanlı analitik verileri kullanabilir ve çok büyük işlem hacimlerini kısa sürede yapabilmektedir. Gelecek nesil veri platformu olan SAP HANA, şirketlerin hız, çeviklik ve işlerini geliştirmeleri için geliştirilmiştir. Uzun yıllardır, şirketler çeşitli uygulamaları, operasyonel raporlama ve analitik için birçok teknolojiye yaparken gerçek zamanlı veri paylaşımını desteklemek için birçok engelle karşılaşmaktaydı. SAP HANA’nın sunduğu dağınık yapıdaki bellek içi veri platformu ise bu engellerin aşılması için birçok özelliğe sahiptir. Bu teknoloji ile gereğinden fazla donanım ve yazılımlara yatırım yapmaya gerek kalmamaktadır ve bütünleşik sistemlerin karmaşıklığı azalarak IT çalışanlarının verimliliği artmaktadır.

SAP HANA platformu IT süreçlerini basitleştirerek maliyetleri önemli ölçüde azaltırken kullanıcılara yüksek performans sunmaktadır. Detaysoft HANA teknolojisine yaptığı yatırımlar ve bu teknolojiye dedike çalışan uzmanları ile bu alanda Türkiye’nin en güçlü kadrolarından birisine sahiptir ve tamamladığı HANA projeleri ile bu alandaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

*Yapılan testlerde alınan değerlerdir. Kullanıcıya göre veriler değişiklik göstermektedir


Referanslarımızdan Bazıları:

sap hana
sap hana
sap hana
sap hana