Satın Alma Yönetimi

GERİ

SAP satın alma çözümü ile satın alma süreçlerinizde otomasyon sağlamakla birlikte, tüm süreçlerinizi önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Optimize edilen süreçleriniz ile satın alma maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Şirket içi, hibrit veya bulut ortamda konumlandırılabilen SAP satın alma çözümü ile yatırımlarınızın getirisi çok daha hızlı olmaktadır.


Satın alma yönetimi
- Harcamalarınızla ilgili detaylı raporlar elde edin.
- Tasarruf yapabileceğiniz fırsatları rahatça belirleyin.
- Harcama analizlerinizi, ödeme süreçlerinizi modernleştirin.
- Tedarikçi ilişkilerinizi, performansını ve riskleri optimize edin.
- Hızlı uygulanabilen SAP satın alma çözümünü kısa sürede kullanmaya başlayın.
- Bulut, mobilite, analitik gibi güncel teknolojilere entegre olun.
- SAP Fiori ile tüm cihazlarda kullanıcı deneyimini basitleştirin.


SAP Ariba

Satın alma yönetimi

SAP Ariba uluslararası bir satın alma ağıdır. Bu platform ile tedarik süreçlerini bulut bilişime taşıyarak 1 milyondan fazla tedarikçiye ulaşabilirsiniz. Üstelik, sistemin kurulumu zaman almayacağı için hemen Ariba platformunu kullanmaya başlayabilirsiniz. SAP’nin 2012 yılında yaklaşık 4 buçuk milyar dolar ödeyerek satın aldığı Ariba platformunda 190’dan fazla ülkede 20’den fazla kategoride yaklaşık 1 milyon satıcı bulunmaktadır. Yıllık işlem hacmi ise 450 milyar doların üzerindedir. Bu platform sayesinde satın alma süreçlerinizi çok daha hızlandırabilirsiniz ve on binlerce güvenilir satıcıya ulaşabilirsiniz.

Detaysoft, satın alma süreçlerinizi analiz ederek sizin için en uygun çözümleri tasarlamaktadır. Bu sayede süreçleriniz kısalırken dünya çapında on binlerce satıcıya ulaşarak sizin için en uygun ürünlere minimum maliyetle sahip olabilirsiniz.