Bütün Çözümler İçin Tek Platform

Şirketinizin ihtiyacı olan çözüm müşteri etkileşimini arttırmak, satış etkinliğini yükseltmek, daha iyi elemanlar işe almak veya baskı maliyetlerini düşürmek olabilir. Bu çözümlerin hepsini ve daha fazlasını Galepress'in çevik yapısı sayesinde çok kısa bir sürede hayata geçirebileceksiniz. Kiralama modeli sayesinde mobil çözümler departmanınız için personel, daha geniş bir ofis ve danışmanlık gibi masraflarınız da olmayacak. Mobil dünya artık parmaklarınızın ucunda.

gale-press

İstediğiniz her alanda

gale-press

GalePress platformunda, katalog, kullanıcı kılavuzu, bülten, dergi, gazete, kitap, eğitim dokümanı, tanıtım broşürü, flyer, kampanya duyuruları, şirket içi dökümanlar, fiyat listeleri yayınlayabilirsiniz. Şirket içi veya son kullanıcıya yönelik doküman paylaşım süreçlerinizde kullanabilirsiniz.

GalePress Dijital Yayıncılık Platformu
Yayıncılara dijital yayın ve dağıtım ortamının kalıcı avantajlarından faydalanma imkanı sunarken, okuyuculara da mobil platformlarda nitelikli ve ayrıntılı içerik deneyimi sağlar.

İçeriklerinizi (.pdf) ”GalePress Dokuman Yonetim Sistemi” sayesinde, tek tıkla uygulamanıza yükleyin. Yüklediğiniz içeriklere, sürükle bırak yöntemiyle interaktif ögeler (ses, video, text, imaj, 360, harita, vb.) ekleyerek içeriklerinizi zevkli kılın. Yüklediginiz içerikleri hiç bir yazılım bilgisi gerektirmeden, tek tık ile tüm dünyayla paylaşmanın kolaylığını yaşayın.