Mobil

GERİ
mobil

Bilgiye her an ve her yerden güvenli bir şekilde erişimin önemli olduğu günümüzde, kablosuz ağların gelişimiyle birlikte mobil teknolojiyi uygulayan şirketler hızla rekabet üstünlüğü sağlıyor. SAP, yıllardır mobil alana yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yeni teknolojiler ile şirketlerin mobil alana uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır. SAP mobil çözümleri ile uygulamalarınızı mobile dönüştürerek belirli bir mekana bağlı kalmaksızın çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir ve iş süreçlerinizi çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarınıza esneklik ve daha fazla özgürlük tanıyarak daha verimli çalışmalarını, ayrıca verilere her yerden her an erişmelerini sağlayabilirsiniz. SAP’nin sunduğu güvenlik fonksiyonları ile şirketinizin verilerini koruma altına alabilirsiniz.

SAP Mobil Çözümleri şu avantajları sunmaktadır:

- Mobil kullanıcılara daha fazla esneklik sunarak mekan bağımsız çalışmalarına olanak sunabilirsiniz.
- Çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile ilgili tüm süreçlerinizi daha hızlı gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlarsınız.
- Süreçlerinizi hızlandırarak toplam sahip olma maliyetinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
- Şirketinizi ve verilerinizi cihazlarınızdaki ve uygulamalarınızdaki güvenlik risklerine karşı daha güvenli hale getirebilirsiniz.
- Esnek bir platform sayesinde yeni teknolojilere daha hızlı uyum sağlayabilirsiniz.
- Sektörün önde gelen iş zekası ve bellek içi bilişim teknolojileri ile büyük veriyi daha kolay anlamlı hale getirebilirsiniz.
- İşinizi ve IT altyapınızı bulut bilişim ile veya hibrit yapı ile daha verimli hale getirin.

Şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun SAP’nin mobil çözümleri ile değişime ayak uydurarak yeni teknolojileri kolayca benimseyin. İstikrarlı ve güvenli bir mobil yapıya sahip olarak yeni teknolojileri kendi altyapınıza çok hızlı adapte ederek maliyetlerinizi azaltın.


SAP Mobil Uygulamaları:

SAP Afaria: Mobil Cihaz Yönetim Çözümü

SAP Mobile Documents: Mobil İçerik Yönetim Çözümü

SAP Mocana: Mobil Uygulama Yönetim Çözümü

SAP Fiori: HTML5 destekli olarak SAP uygulamalarını bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlara uyumlu hale getirir.


mobil
mobil
mobil
mobil
mobil
mobil
mobil
mobil
mobil
mobil