Uygulamalar

GERİ
uygulamalar

SAP, sektörün en geniş bulut çözümleri portföyüne sahip olmakla birlikte müşterilerinin yenilikçi aktivitelerini desteklemek ve onlara çevik bir ortam sunmak için esneklik ve ölçeklenebilirlik sağlamaktadır. SAP’nin geliştirdiği bulut uygulamaları kısa ve uzun vadeli stratejilerinizi çok hızlı uygulamanızı sağlar ve çok hızlı değişen teknolojilere uyum sağlayarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz. SAP bulut uygulamaları şu avantajları sunmaktadır:

- Gerek bulut gerekse hibrit yapı ile şirket ihtiyaçlarınızı çok hızlı karşılayabilirsiniz.
- Problemlerinizi daha rahat çözebilirsiniz.
- Kendi IT altyapınızı bulut ile entegre ederek daha gelişmiş bir altyapıya sahip olabilirsiniz.


SAP Bulut Uygulamaları

HCM Uygulamaları
SuccessFactors İK yazılım çözümü gerçek iş sonuçlarını organizasyonel uyumunun sağlanması ile üretir, çalışan performansını en üst seviyeye çıkarır ve rekabetçi avantajla birlikte yüksek işgücü verimliliği anlayışı inşa eder.

Finans Uygulamaları
Finans organizasyonunuzun daha verimli ve stratejik olmasını sağlayın. Daha iyi kararlar verebilmek için muhasebe süreçlerini modernize edin ve şeffaflığı artırın.

Satınalma Uygulamaları
SAP Ariba çözümü ile dünya çapında binlerce tedarikçiyle iletişime geçerek satınalma süreçlerinizi kısaltın ve maliyetlerinizi azaltın.

Satış, Hizmet ve Pazarlama Uygulamaları
SAP’nin pazarlama, satış ve müşteri hizmetleri çözümleri ile müşteri ilişkilerinizi geliştirerek karınızı maksimize edin.

Cloud Suite
Şirketinizdeki finans, insan kaynakları, satış, satınalma, müşteri hizmetleri ve tedarik zinciri gibi tüm fonksiyonları buluttan yönetin.