Öngörüsel Analitik

GERİ
Öngörüsel analitik

SAP öngörüsel analitik çözümleri şirketinizdeki karar vericilere yeni gelişmeleri, gelecekteki trendleri şimdiden tahmin etmek için öngörüler sunar ve gelecek için daha doğru stratejiler belirlemenizi sağlar. SAP’nin gerçek zamanlı iş zekası (SAP BI) ve öngörüsel dayalı analitik çözümlerinin kombinasyonu ile büyük veriyi anlamlı hale getirebilirsiniz ve şirketinizin geleceğe odaklanmasını sağlayabilirsiniz. SAP çözümleri ile şirketinizdeki tüm çalışanlarla uygulamalar ve mobil cihazlar ile öngörülerinizi paylaşabilirsiniz. SAP öngörüsel analitik çözümleri size şu avantajları sağlamaktadır:

- Gelecekteki trendleri ve riskleri şimdiden öngörebilirsiniz.
- Çeşitli senaryoları canlandırarak muhtemel sonuçları saniyeler içinde görebilirsiniz.
- Tüm şirket çalışanlarınızla öngörülerinizi paylaşın ve kötü senaryolar gerçekleşmeden harekete geçin.


SAP Öngörüsel Analitik Çözümleri

Predictive Analysis
Tüm şirketinizin gelecek öngörülerine ulaşmasını sağlayın. Yeni iş fırsatlarını ortaya çıkarın, trendleri tahmin edin ve değişime uyum sağlayın.

Self-Service Predictive Analytics
SAP InfiniteInsight ile öngörüsel analitikler yalnızca veri mühendislerine değil şirketinizdeki tüm kullanıcılara ulaştırın. Bu uygulama tahmini modellemeyi otomatikleştirir. Bu sayede her seviyeden kullanıcılar öngörüleri izleyerek gelecek için daha doğru kararlar alabilir.

Big Data Predictive Analytics with SAP HANA
SAP’nin çok hızlı bellek içi platformu SAP HANA ile terabaytlarca büyüklüğe sahip büyük veri analitiğini gerçek zamanlı olarak yürütün.